Stavební firma Brno

Stavební firma Brno

 sido reality final upr WEB

           

  Tel.: 548 428 311    info@sido.cz

ehoova 7 a 9 Ferrova_Oravec FM_Gare_Npis_2 Ferrerova 4 Slide
preload image preload image

Obraťte se na nás s nezávaznou poptávkou:  
Tel.:      548 428 311
E-mail:  info@sido.cz

Stavby na klíč, Výstavba, Stavební činnost

Naše společnost Vám nabízí  komplP1070022exní zajištění  stavebních prací při realizaci Vašeho projektu. Pokud ještě nemáte projekt zpracován, vyhotovíme Vám ho přesně dle Vašich přání a požadavků. Stavební práce provádíme na klíč, v jejich průběhu provádíme kontrolu kvality jejich provedení v souladu s projektovou dokumentací (autorský dozor). Stavbu Vám předáme bez sebemenších vad.

Mezi naše hlavní činnosti patří:

  • novostavby a rekonstrukce rodinných a bytových domů
  • opravy a zateplení fasád
  • zemní a výkopové práce UNC včetně dopravy
  • bourací a demoliční práce
  • doplňkové stavební práce –zajišťujeme i instalační práce (voda, plyn, elektro, kanalizace) sádrokartonářské, dlaždičské a obkladačské práce, malířské, natěračské, klempířské, pokrývačské a další
  • prodej a výroba řeziva na zakázku a doprava řeziva - prkna, latě, fošny, hranoly, apod., realizace střešních vazeb, krovů. V případě požadavku opatříme řezivo impregnačním nátěrem proti plísním a dřevokazným houbám.

P1070025Zajišťujeme projekční a inženýrskou činnost (zpracování projektu, zajištění územního rozhodnutí a stavebního povolení (ohlášení stavby), kolaudace, odborný stavební dozor, autorský dozor apod.). Komunikace s úřady se nemusíte bát, vše zajistíme za Vás.

Využijte výhod plynoucích z rodinné tradice naší společnosti, tj. snadné komunikace, vstřícného a rychlého řešení Vašich požadavků, kvality provedených služeb. Filozofií naší firmy je provádění kvalitní práce v dohodnutých termínech za příznivé ceny. Naším cílem je spokojenost našich zákazníků, kteří se na nás s důvěrou opakovaně obracejí.

Kontaktujte nás, ozveme se Vám zpět

Kontaktujte nás, ozveme se Vám zpět

Vaše jméno (*)
Please type your full name.
Kontakt ( telefon či e-mail) (*)
Invalid email address.
Zpráva (*)
Neplatný Vstup
  

SIDO reality, s.r.o.
Vinohradská 81, Brno


copyright 2014 SIDO tvorba webu  
NAHORU