Stavební firma Brno

Stavební firma Brno

 sido reality final upr WEB

           

  Tel.: 548 428 311    info@sido.cz

20221006_140334 FM_Gare_Npis_2 Ferrerova 4 Slide ehoova 7 a 9 Ferrova_Oravec
preload image preload image

Obraťte se na nás s nezávaznou poptávkou:  
Tel.:      548 428 311
E-mail:  info@sido.cz

Projekční činnost

Naše stavební firma realizuje, kromě jiného, také vlastní investiční výstavbu od úvodního projektu až po kolaudaci. Příležitostně se nevyhýbáme ani projekčním pracem pro třetí osoby, zejména je-li z jejich strany případný zájem nejen o projekt, ale také o stavbu samotnou. 

Pro tyto účely dokážeme případně zajistit: 

  • zpracování projektu pro všechny stupně stavebního řízení – zpracování projektu na míru dle Vašich požadavků v souladu s platnou legislativou a normami ve stavebnictví
  • zpracování prováděcí dokumentace stavby - podrobná dokumentace, která řeší technické detaily a vlastní realizaci.
  • zaměření stávajícího stavu stavby -  ještě před započetím projekční činnosti je u rekonstrukce domů důležitá dokumentace stávajícího stavu stavby.  Dochází k posouzení stavu nosných konstrukcí, rovněž se provádí posouzení tepelně technických parametrů konstrukcí a stavu hydroizolace objektu.
  • zajištění vydání územního rozhodnutí a stavebního povolení (ohlášení stavby) – vyřídíme za Vás vyjádření zúčastněných institucí a úřadů, se kterými je nutné jednat a splnit jejich podmínky. Zajistíme Vám i vytyčení jednotlivých sítí a dohodneme místa napojení.
  • zpracování dokumentace skutečného provedení stavby – tato dokumentace obsahuje změny, které byly provedeny v průběhu stavby oproti dokumentaci ke stavebnímu povolení či ohlášení stavby a je předkládána ke kolaudaci
  • zajistíme kolaudaci – dokončenou stavbu je možné užívat pouze na základě kolaudačního rozhodnutí. Pomůžeme Vám se splněním kolaudačních podmínek a požadavků stavebního úřadu pro vydání kolaudačního souhlasu.
  • příležitostně zajišťujeme také odborný stavební dozor a autorský dozor

Komunikace s úřady se nemusíte bát, vše zajistíme za Vás.

Kontaktujte nás, ozveme se Vám zpět

Kontaktujte nás, ozveme se Vám zpět

Vaše jméno (*)
Please type your full name.
Kontakt ( telefon či e-mail) (*)
Invalid email address.
Zpráva (*)
Neplatný Vstup
  

SIDO reality, s.r.o.
Vinohradská 81, Brno


copyright 2014 SIDO tvorba webu  
NAHORU